RFS treneris Morozs nevarēs piedalīties nākamajā virslīgas turnīra spēlē

Viktors Morozs FOTO: Paula Čurkste/LETA

Futbola kluba RFS galvenais treneris Viktors Morozs diskvalifikācijas dēļ nevarēs piedalīties nākamajā "Optibet" futbola virslīgas spēlē, piektdien vēsta Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārās komitejas (DK) lēmums.

DK lēmumā Moroza diskvalifikācijas iemesls sīkāk netiek skaidrots, bet šī iemesla dēļ viņš svētdien piektās kārtas spēlē nevadīs RFS vienību, kas tiksies ar "Metta".

Tikmēr "Metta" un "Valmieras" klubiem būs jāšķiras no 140 eiro lielas soda naudas.

Turnīra vadībā ar desmit punktiem četrās spēlēs ir "Valmiera", "Riga" un "Daugavpils", bet septiņi punkti ir RFS kontā. "Liepāja" un "Spartaks" seko ar trim punktiem, bet "Ventspils" un "Metta" izcīnījusi pa vienam punktam.

2021.gada sezonā Latvijas futbola virslīgā spēlē pērnā gada čempione "Riga", otrās vietas ieguvēja RFS, bronzas medaļniece "Valmiera", kā arī "Ventspils", "Liepāja", Jūrmalas "Spartaks", "Metta" un "Daugavpils". Čempionāta priekšvakarā Latvijas Futbola federācija (LFF) atsauca Latvijas futbola virslīgas potenciālā jaunpienācēja Jūrmalas "Noah" komandas licenci dalībai turnīrā, bet Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) apmierinājusi kluba pagaidu prasību pret LFF, tādējādi "Noah" virslīgas čempionātā piedalīsies, sākot no sestās kārtas.

Šīs sezonas virslīgas čempionāta pēdējās vietas ieguvēja par tiesībām piedalīties 2022.gada virslīgas sacensībās pārspēlēs tikies ar "Optibet" Nākotnes līgas gaidāmās sezonas trešo spēcīgāko komandu. Latvijas pēc spēka otrās līgas divas spēcīgākās komandas iegūs tiesības spēlēt 2022.gada virslīgas čempionātā, kur nākamsezon iecerēts atgriezties pie desmit vienībām.

Uz augšu
Back