Norvēģijas hokejisti pārbaudes spēlē zaudē Zviedrijai

Zviedrijas izlases hokejisti FOTO: CHRISTIAN ÖRNBERG / BILDBYRÅN

Latvijas hokeja izlases pretiniece pasaules čempionātā Norvēģija otrdien cieta zaudējumu pārbaudes spēlē.

Norvēģi Malmē ar rezultātu 3:5 (2:2, 1:1, 0:2) atzina Zviedrijas izlases pārākumu.

Norvēģijas izlasē vārtus guva un divreiz rezultatīvi piespēlēja Tommijs Kristiansens, bet vēl pa precīzam metienam bija Ēmilam Lillebergam un Tomasam Ulsenam. Zviedriem vārtus guva Frēdriks Ūlofsons, Markus Ljungs, Jespers Frodens, Andrēass Vingerli un Nilss Lundkvists.

Pirmdien Norvēģijas hokejisti zaudēja ar 2:5. Turpinājumā norvēģiem priekša trīs pārbaudes spēles ar Dāniju.

2021.gada pasaules čempionāts Rīgā notiks no 21.maija līdz 6.jūnijam.

B apakšgrupā, kur ir Latvija, Kanāda, Somija, ASV, Vācija, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna, mači notiks "Arēnā Rīga", bet A apakšgrupas izlases Krievija, Zviedrija, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānija, Baltkrievija un Lielbritānija savus dueļus aizvadīs Olimpiskā sporta centra futbola laukumā ierīkotajā ledus laukumā.

Februārī IIHF Padome nobalsoja par Rīgas apstiprināšanu par vienīgo 2021.gada pasaules hokeja čempionāta rīkotāju. Šī gada pasaules čempionāts bija jāuzņem Minskai un Rīgai, taču 18.janvārī IIHF Padomes sēdē Baltkrievijas galvaspilsētai tika atņemtas meistarsacīkšu rīkotāju tiesības.

2022.gadā turnīru plānots uzņemt Somijai (Helsinkiem un Tamperei), 2023.gadā - Krievijai (Sanktpēterburgai), 2024.gadā Čehijai (Prāgai un Ostravai), bet 2025.gadā - Zviedrijai un Dānijai.

Rīga pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā.

Uz augšu
Back