Video Balcers gūst vārtus NHL sezonas pirmspēdējā mačā

Rūdolfs Balcers ar komandas biedriem
Rūdolfs Balcers ar komandas biedriem Foto: AP/ Scanpix

Latvijas hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien guva vārtus Sanhosē "Sharks" komandas labā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmspēdējā mačā.

"Sharks" sestdien savā laukumā ar rezultātu 4:5 (2:2, 1:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Arizonas "Coyotes".

Balcers laukumā pavadīja 17 minūtes un 19 sekundes (37 sekundes vairākumā, 42 sekundes mazākumā), ciņu noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu hokejists divreiz meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un trīsreiz atņēma pretiniekiem ripu.

Balcers vārtus guva pirmā perioda septītajā minūtē, tobrīd panākot neizšķirtu rezultātu 1:1.

"Sharks" labā vārtus guva arī Aleksandrs Barabanovs, šveicietis Timo Meiers un amerikānis Kevins Lebanks.

"Coyotes" rindās rezultatīvi spēlēja ASV hokejisti - Kristians Dvoraks guva divus vārtus, bet Fils Kesels izcēlās ar precīzu metienu un divām rezultatīvām piespēlēm (1+2).

"Sharks" vienībai šosezon atlikusi vēl viena spēle - 13 maijā pret Vegasas "Golden Knights".

Rietumu divīzijas kopvērtējumā "Sharks" ar 49 punktiem 55 spēlēs ieņem sesto vietu, bet "Coyotes" sezonu noslēdza ar 54 punktiem 56 mačos un piekto pozīciju.

Balcers šosezon 40 spēlēs guvis astoņus vārtus, atdevis deviņas rezultatīvas piespēles un sakrājis negatīvu lietderības koeficientu -5.