Video "Nuggets" sasniedz NBA izslēgšanas spēļu otro kārtu

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu otro kārtu piektdien sasniedza Denveras "Nuggets" komanda.

Portlendas "Trail Blazers" savā laukumā nespēja paildzināt Rietumu konferences ceturtdaļfināla sēriju, piekāpjoties "Nuggets" ar 115:126 (33:29, 35:32, 33:37, 14:28).

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām "Nuggets" bija pārāka ar 4-2.

Uzvarētājiem serbu centrs Nikola Jokičs guva 36 punktus, 20 no tiem gūstot trešajā spēles nogrieznī, tiekot arī pie astoņām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Maikls Porters juniors pirmajā ceturtdaļā guva 22 no saviem 26 punktiem, kamēr Montijs Moriss pievienoja 22 punktus un deviņas rezultatīvas piespēles, spēlē iesaistoties no rezervistu soliņa.

"Mēs paveicām labu darbu aizsardzībā un izšķirošos brīžos guvām dažus svarīgus grozus," sacīja Jokičs. "Tas bija komandas darbs."

Pēc 108:108 "Nuggets" veica 11:0 izrāvienu, Āronam Gordonam nepilnu minūti līdz spēles beigām ar trīspunktnieku apzīmogojot uzvaru (124:115).

Damjans Lilards Portlendas vienības labā guva 28 punktus un izdarīja 13 rezultatīvas piespēles, Kristians Makkolums pievienoja 21 punktu, Normans Pauels - 17.

Otrajā kārtā "Nuggets" tiksies ar Fīniksas "Suns".

NBA pamatturnīrā komandas šosezon aizvadīja 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.