IBF noteikusi obligāto pretendentu uz Briedim piederošo titulu

Mairis Briedis FOTO: Ieva Makare/LETA

Par Latvijas bokserim Mairim Briedim piederošā pasaules čempiona titula Starptautiskās boksa federācijas (IBF) versijā pirmajā smagajā svara kategorijā nākamo obligāto titula pretendentu izvēlēts austrālietis Džeijs Opetaija, intervijā "Boxing Social" atklāja promouters Kalle Zauerlands.

Pēc iepriekšējā nedēļas nogalē aizstāvētā Pasaules Boksa organizācijas (WBO) pasaules čempiona titula, britu bokseris Lorenss Okolijs vēlreiz meta izaicinājumu Briedim, aicinot aizvadīt cīņu par titulu apvienošanu.

Intervijā Zauerlands nenoliedza tādas cīņas iespējamību, bet uzsvēra, ka latvietim vispirms jāaizstāv sava pasaules čempiona josta pirmajā smagajā svarā 16.oktobrī.

"Mairim vispirms jāuzvar 16.oktobra cīņa, bet, protams, mēs meklējam variantus, lai nākamā cīņa notiktu nākamā gada sākumā," teica Zauerlands. "Vēl ir arī Opetaija. Viņš tagad ir titula obligātais pretendents, un mums tas ir jāņem vērā. Un tās tad ir divas nākamās cīņas Briedim - viena vai otra."

3

Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 27 uzvaras, no kurām 19 bijušas ar nokautu. Viņš cietis vienu zaudējumu - Pasaules boksa supersērijas (WBSS) pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku. Pēdējo cīņu latvietis aizvadīja pagājušā gada septembrī, kad WBSS finālcīņā uzvarēja kubieti Junielu Dortikosu.

Opetaija ir aizvadījis 20 cīņas profesionālā boksera karjerā un visās ir uzvarējis, taču gandrīz visas cīņas notika Austrālijā. Viņam pieder divas otrā līmeņa jostas - WBO "Global" čempiona tituls un IBF Āzijas un Okeānijas čempiona tituls.

Uz augšu
Back