Dončičs kliedē baumas par saspīlētajām attiecībām ar Porziņģi

Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs FOTO: Reuters/ScanPix

Dalasas "Mavericks" zvaigzne Luka Dončičs uzsvēris, ka viņam ir labas attiecības ar komandas biedru Kristapu Porziņģi, lai gan mediji mēģina uzsvērt saspīlējumu abu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības līderu attiecībās.

Pirmajā sarunā ar žurnālistiem kopš 27.septembra slovēnis vietnei "Dallasnews" ar nelielu smaidu un plecu paraustīšanu komentējis attiecības ar liepājnieku.

"Domāju, ka vairāk mums to nodarīja mediji," teica Dončičs. "Mēs paši nē. Tikai mediji to tā uztvēra. Es nezinu. Mums ir labas attiecības," viņš piebilda.

Starpsezonā par "Mavericks" galveno treneri kļuva Džeisons Kids, un pēdējās trīs nedēļās komandas pirmssezonas treniņu nometnē arī Dončičs labāk iepazinies ar viņu un pārējiem jaunajiem treneriem.

Savu ceturto sezonu NBA Dončičs sāk ar pārliecību, ka ir uzlabota sadarbība ar komandas biedriem. "Domāju, ka mēs spēlējām lieliski, devām viens otram bumbu. Jo īpaši aizsardzibā, mēs esam krietni labāki, domāju, ka mums tā ir atslēga" veiksmei, par komandu, kas uzvarēja visās četrās pirmssezonas pārbaudes spēlēs sacīja basketbolists.

Lai gan Kids nav pieredzējis Porziņģa un Dončiča attiecības iepriekš, tagad viņš novērojis, ka viņiem ir spēcīga saikne, sēžot līdzās uz spēlētāju soliņa un sarunājoties pārtraukumos.

Kids ievērojis, ka Dončičs bija pirmais no komandas biedriem, kurš steidzās pie Porziņģa, kad latvietis pakrita pārbaudes spēlē pret Šarlotes "Hornets". Trīs kopā aizvadītās pirmssezonas pārbaudes spēlēs Dončičs un Porziņģis viens otram piespēlēja 11 reizes, gūstot 27 punktus.

Pēdējā laikā arī sociālajos tīklos Dončičs biežāk publicē fotogrāfijas, kurās redzams kopā ar Porziņģi.

"Viņi abi spēlē šo spēli. Viņiem abiem ir jautri. Viņi abi ir mākslinieki laukumā," "Mavericks" līderu mijiedarbību raksturoja Kids.

"Tas ir patiešām, patiešām labi. Es to redzu tikai tā. Neilgajā laikā, ko esmu pavadījis ar viņiem abiem, vienmēr esmu teicis, ka problēmas nav, jo viņi vienmēr sarunājas," paudis komandas galvenais treneris.

Arī Dončičs sacījis, ka Porziņģis "tagad ir daudz labākā stāvoklī, domāju, jo īpaši garīgi. Domāju, ka tas ir redzams laukumā. Visiem redzams, ka viņš spēlē daudz labāk".

NBA pamatturnīrs dalasiešiem sāksies ceturtdien izbraukumā ar spēli pret Atlantas "Hawks".

Uz augšu
Back