Video Porziņģis aizvada sezonas rezultatīvāko spēli un kaldina "Wizards" uzvaru

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: Reuters/ScanPix

Kristaps Porziņģis trešdien guva 35 punktus un kaldināja Vašingtonas "Wizards" komandas uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlē.

"Wizards" savā laukumā ar rezultātu 127:110 pārspēja Orlando "Magic", izcīnot trešo uzvaru pēdējos četros mačos.

Porziņģis laukumā pavadīja 29 minūtes, kuru laikā viņš guva 35 punktus (2p. 8/12, 3p. 3/6, soda metieni 10/13) un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

Latvieša rēķinā arī trīs rezultatīvas piespēles, divi bloķēti metieni, divas kļūdas un +/- rādītājs +23.

Porziņģim līdz šim šosezon rezultatīvākā spēle bija ar 34 punktiem. Viņš šosezon piekto reizi guva vismaz 30 punktus. Savukārt karjeras rekords joprojām ir 40 punkti.

Vēl uzvarētāju labā 25 punktus guva Kentaviuss Kaldvels-Poups. 17 pievienoja Rui Hačimura un Deniels Gefords.

Ar neparastu "double-double" izcēlās Tomāšs Satoranskis, kurš punktus neguva, taču izcīnīja 10 atlēkušās bumbas un veica 13 rezultatīvas piespēles.

"Magic" sastāvā 28 punktus guva Francs Vāgners, 19 pievienoja Markelle Fulcs.

"Wizards" pirmajā ceturtdaļā nokļuva iedzinējos ar 12 punktu starpību (23:35), taču līdz puslaika pārtraukumam izdevās atspēlēties un pārņemt vadības grožus - 58:56.

Spēles turpinājumā "Wizards" turējās vadībā, sasniedzot pat 19 punktu pārsvaru, ko "Magic" nespēja atspēlēt.

"Wizards" ar 33 uzvarām un 43 zaudējumiem ieņem 12. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā, savukārt "Magic" ar bilanci 20-57 ir pēdējā jeb 15. pozīcijā Austrumos.