Bukarts gūst vārtus Čehijas ekstralīgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā

Roberts Bukarts
Roberts Bukarts Foto: HC Vítkovice Ridera

Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts piektdien guva vārtus Čehijas hokeja ekstralīgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē un sekmēja Vītkovices "Ridera" komandas uzvaru.

"Ridera" mājās ar 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) pārspēja Brno "Kometa" vienību un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 1-0.

Bukarts spēles 14.minūtē starp abiem iemetienu apļiem izpildīja precīzu raidījumu, panākdams 1:0. Latviešu hokejists šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Ceturtdaļfinālā iekļuvušas arī aizsargu Uvja Jāņa Balinska un Kārļa Čukstes pārstāvētās Liberecas "Bīlī Tygrži" un Tršinecas "Ocelārži" komandas. Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.