Ungārijas futbolista Vargas veselības stāvoklis pēc smagā savainojuma ir stabils

Ungārijas futbolists Barnabāšs Varga guvis traumu
Ungārijas futbolists Barnabāšs Varga guvis traumu Foto: Reuters/Scanpix

Ungārijas futbola izlases uzbrucēja Barnabāša Vargas veselības stāvoklis pēc smagās sejas traumas ir stabils.

Eiropas čempionāta finālturnīra apakšgrupas pēdējā spēlē Varga otrajā puslaikā pretinieku soda laukumā sadūrās ar vairākiem spēlētājiem.

Varga no laukuma tika nonests ar nestuvēm un nogādāts slimnīcā, kur viņam konstatēti vairāki lūzumi sejas kaulos.

Ungārijas izlases pamatsastāva uzbrucējs Varga guva ungāru vienīgos vārtus Eiropas čempionāta pirmajā spēlē, bet pirms finālturnīra pārbaudes mačā ar Izraēlu viņš izcēlās ar diviem precīziem sitieniem un vienu rezultatīvu piespēli.

Ungārijas futbolisti svētdien kompensācijas laika pēdējā minūtē izrāva uzvaru 1:0 pār Skotiju, saglabājot teorētiskas izredzes iekļūt izslēgšanas turnīrā.