«Liepājas metalurgs» ar zaudējumu sāk Kontinentālo kausu (9)

Ar zaudējumu Kontinentālā kausa izcīņas otros kārtu piektdien sāka Latvijas hokeja čempionvienība «Liepājas metalurgs», kas ar rezultātu 3:5 piekāpās Kazahstānas vienībai Atirau «Beibaris», kuru pārstāv latviešu vārtsargs Mārtiņš Raitums.

«Liepājas metalurga» hokejisti līdz otrās trešdaļas desmitajai minūtei atradās vadībā ar 3:1, tomēr turpinājumā Latvijas čempionvienība zaudēja četrus vārtus, piedzīvojot neveiksmi visā cīņā.

«Liepājas metalurgs» komandas labā ar precīziem metieniem izcēlās Gunārs Skvorcovs, Edgars Brancis un Lauris Bajaruns.

Nākamo maču «Liepājas metalurgs» aizvadīs sestdien pret Ungārijas klubu Miškolcas «Polar Bears», bet dienu vēlāk spēkosies ar Somijas vienību «Sport».

Nākamajā kārtā iekļūs viena apakšgrupas spēcīgākā komanda. Arī trešā kārta tiks aizvadīta divās grupās, bet to uzvarētāji nodrošinās vietu finālturnīrā.

Kā zināms, pagājušajā sezonā «Liepājas metalurgs» nepārvarēja Kontinentālā kausa izcīņas trešo kārtu.