PSG futbolisti uzvar Francijas kausa izcīņā

PSG futbolisti svin uzvaru Francijas kausā
PSG futbolisti svin uzvaru Francijas kausā Foto: AFP/Scanpix

Parīzes "Saint-Germain" (PSG) futbolisti sestdien kļuva par Francijas kausa izcīņas uzvarētājiem.

PSG ar 2:1 (2:0) pārspēja Lionas "Olympique".

22.minūtē vārtus PSG labā guva Usmans Dembelē, 34.minūtē rezultāta starpību dubultojot Fabianam Ruisam - 2:0.

55.minūtē Džeiks O'Braiens vienus vārtus atguva.

Šī, iespējams, bija 25 gadus vecā Kiliana Mbapē pēdējā spēle PSG rindās, jo futbolists ir izteicis vēlmi pamest komandu pēc šīs sezonas.

Pusfinālā PSG ar 1:0 pieveica "Stade Rennais", bet Lionas "Olympique" futbolisti ar 3:0 uzvarēja pēc spēka otrās līgas klubu "Valenciennes".

Francijas kausa izcīņas finālu PSG sasniedza jau 20.reizi un ar 15 trofejām ir turnīra titulētākā komanda. Pēdējo reizi parīzieši Francijas kausu bija izcīnījuši 2021.gadā.

Lionas komanda finālu sasniedza devīto reizi, kausu izcīnot piecreiz (pēdējo reizi - 2012.gadā).